נחלשת? נשחקת? והבלבול משתלט עליך?
סלקי אויבים שקטים עם הכלים הנכונים והם כאן ובשבילך!

אימון אישי מוביל שינוי

לשיחת ייעוץ ראשונית  התקשרי 054-4591303 או השאירי פרטים:

האני מאמין שלי ומה אני עושה ?

הערך מוסף הייחודי שלי:

אני עוסקת  5 שנים כמאמנת נשים במצבי משבר יחד עם אג'נדה רוחנית דתית שממנפת את האימון ומביאה לתוצאות של צמיחה אמונה ובטחון אישי בעשייה יום יומית נבנית.

מלווה תומכת לנשים במשבר

מוסמכת ותיקה של איקא

מוסמכת מאמן בריאות בכיר

חברה בלשכות יועצים

בנימה אישית

אני זהר, מאמנת אישית מקצועית המתמחה בתחום של אימון נשים במצבי משבר.  
בכל תחנות הזמן, החל מהיותי ילדה יתומה מגיל צעיר מאוד, והמשך כנערה מתבגרת מסוגרת שלא מוצאת את עצמה, כחיילת בודדה ועד לנישואים והורות, בכל אותן תחנות היה בי צורך מתמיד להתפתח גם לנוכח הישרדות יומיומית ונקודות שבר. נאלצתי להתמודד עם תובענות של החיים של סביבת העבודה וגם בסביבה האישית והיו נקודות שפשוט "לא נותר בי הכוח, עגלתי עמוסה".

כל פעם כשנחשפתי לחוויה קשה כקלה התעוררה אצלי השאלה "אבל למה אני" ? השאלה הזו חיברה אותי לאמונה! התחברתי למקום הרוחני הדתי והאמוני ממנו נבניתי והתשובה שהופיעה אצלי הייתה: "זה שלך. אם קיבלת משימה אז קיבלת גם את הכוח לבצע אותה. ועכשיו תתני את הכוח הזה גם לאחרים".  לאור האמונה הפשוטה והמנצחת שהנחילו לי הורי "תתן תקבל, תעשה טוב תקבל טוב" בחרתי את השליחות שלי להחזיר את הכוח לנשים בנקודות שבר ועבורי אין רגע יותר מקבל מאשר עצם הנתינה עצמה והברכה מצויה.

וכך בעשור הרביעי של גילי התעורר בי הרצון להוביל נשים לשינוי והעצמה וכך להיות בעשייה של מה שבוער שנים על כריות האצבע ומבעבע נפש. ואז , שאלה קטנה ותשובה גדולה באיגרות קודש על פי דעת הכתובים שלחה אותי לייעודי וסימנה לי את שליחותי לעזור לנשים במצבי משבר.

חזקה ידעתי שהיכולת שלי לגעת בכל אדם ובמקומות הכי חבויים ומשם להוביל שינוי ולגרום לדברים לקרות. הדרך ליציאה ממשבר ולתוצאות מושגת באמצעות תהליך אימוני של שיתוף והקשבה בו אני נותנת כלים לעשייה "עקב בצד אגודל". הידיעה ש "מה שהיה הוא לא מה שיהיה" מאפשרת יצירת חזון אישי של "כאן ועכשם", יחסי הגומלין בין האימון לאמונה ומה שבניהם, משקל האמונה כמוטיב בדרך לביטוי עצמי. מה שאני חושבת היום הוא מה שאהיה מחר.

לשיחת ייעוץ ראשונית התקשרי 054-4591303 או השאירי פרטים: