סט באנרים לגוגל ופייסבוק
בעל עסק, שפר את תוצאות דף הנחיתה שלך!
סט באנרים ב-16 גדלים לרימרקטינג בגוגל ופייסבוק


למי זה מתאים?


 אם יש לך אתר / דף נחיתה

 אם אין לך מספיק פניות

 אם אתה רוצה לידים איכותיים

 אם תקציב הפרסום לא ממומש

מה קרה לעסקים שעשו אצלנו באנרים?


 הם דיווחו על עליה בכמות הפניות

 הם ביצעו רימרקטינג בגוגל ופייסבוק

 הם ציינו שיחס ההמרה בקמפיין גדל

 לקוחות נתקלו בהם באתר שונים


לקוחות ממליצים


ייעוץ והכוונה מצוינים

דף הנחיתה שבניתם עבורי עושה עבודה מעולה
דיג'יי טל מור - more

ביצוע מרשים

הבאתם ביצוע מרשים ביותר לדף הנחיתה ודף המכירה.
יהודה, פריצות דרך

דף מנצח. שווה כל שקל.

שירות ומקצועיות יוצאי דופן, ודף נחיתה מנצח.
יניב, נדלנית תוכנההעבודות שלנומה אתה מקבל?

סט באנרים לגוגל ופייסבוקהשירות כולל
כתיבת טקסטים משכנעים שיניעו את הגולש ללחוץ על הבאנר
באנר בעיצוב ייחודי, איכותי וממיר. שימוש במאגר תמונות איכותי.
16 גדלים שונים לגוגל ופייסבוק בהתאמה לכל סוגי המסכים והדרישות כולל סמארטפונים1,200 ₪ + מע"מ
1,404 ₪ כולל מע"מ
או 6 תשלומים של 234 ₪


לקבלת פרטים וייעוץ חינם

שאלות נפוצות


דף נחיתה מיועד לפרסום ברשתות כמו פייסבוק וגוגל. שם דפי נחיתה עובדים מצוין מכיוון שהם מגיעים לקהל היעד שלך באופן ספציפי. בדרך זו ניתן לכוון את הפרסום ודף הנחיתה ולייצר לידים איכותיים שיהפכו להיות הלקוחות שלך.
לא. דף נחיתה יכול כבר לשמש אותך לפרסום באינטרנט בלי שיהיה לך אתר. ככה תתחיל לצבור לקוחות חדשים בלי צורך להתעסק בהקמה ממושכת של אתר אינטרנט. אנו נספק לך אחסון בשרת שלנו.
בעלי עסקים שניסו לבנות בעצמם דף נחיתה שרפו זמן יקר בהתעסקויות טכניות בניסוח טקסט, עיצוב והתקנת הדף ובמקרים רבים גם הכינו לעצמם דפי נחיתה גרועים שהסבו לעסק שלהם נזק. אם תקציב הפרסום שלך חשוב לך ואתה הולך להשקיע בשיווק באינטרנט, אנו ממליצים שאת העבודה על דף הנחיתה תשאיר למקצוענים שמבינים בדפי נחיתה.
מחיר דף נחיתה בשוק יכול לנוע כיום בין כמה מאות שקלים ועד לכמה אלפים, כאשר התמחור תלוי מאוד בסל השירותים שתקבל. חיפוש מהיר באינטרנט יחשוף אותך להצעות "מפתות" במיוחד במחירי רצפה שמעוררים חשד אצל מי שמכיר את השוק. במקרים אלו מה שאתה והעסק שלך מקבל הוא לרוב בהתאם למחיר – מוצר זול ופחות יעיל, אם בכלל, כלומר דף נחיתה סטטי, שנלקח משבלונה, ללא עיצוב ייחודי וללא כתיבה שיווקית, ובטח שבלי אחריות. מנגד עומדים מחירים גבוהים במיוחד שמגיעים לאלפי שקלים, בחברות ששמו להן כמוטיב עסקי לכוון לפלח שוק קטן שמשלם הרבה. החבילות שלנו לעומת זאת נותנות מענה לצורך שלך בשיווק מאסיבי של העסק, ומייצרת עליה ברורה וחדה במכירות, שכן היא מכילה את כל האלמנטים החשובים בכדי להעמיד דף נחיתה איכותי. המודל העסקי שלנו חושב בזהירות ובצורה הוגנת, על מנת שנוכל להביא לך מוצר מעולה ושירות מהיר ויעיל ולהיות כאן בשבילך ולהעניק לך פתרונות מעולים.
ניסיון + מומחיות + מקצועיות ואחריות. כשאתה רוכש דף נחיתה, אתה רוכש קונספט, ומה שחשוב לוודא הוא שאתה מקבל שירות מלא לחלוטין תמורת הכסף שלכם, ולא רק עיצוב טכני של דף. כל מה שצריך כדי שהדף שלך יביא תוצאות וישיג לידים איכותיים: כתיבה שיווקית, עיצוב גרפי ייעודי, הסבר והדרכה, אחסון הדף, תכנות מקצועי המותאם לכל סוגי המכשירים - ואחריות וליווי במהלך הדרך. אנו סטודיו בוטיק המומחים בבניית דפי נחיתה מזה 10 שנים. כשבנינו את החבילות שלנו בנינו אותן מתוך ניסיון של שנים בתחום, ומתוך הבנה לצרכים של הלקוח, תוך ידיעה ברורה מה חובה שיהיה בדף נחיתה מוצלח, עם כל השירותים ההכרחיים, במקצועיות חסרת פשרות.
אנו נשלח אליך שאלון קצר למילוי לגבי השירות / מוצר שלך. ננתח ונבין אותו ונכתוב עבורך טקסטים שיווקיים. לאחר מכן הסטודיו שלנו יעצב עבורך דף נחיתה מנצח. ולבסוף הדף יעלה לאוויר עם התאמה לכל סוגי המכשירים. תהליך העבודה הנ"ל הינו גמיש ולוקח בדרך כלל 7-10 ימי עבודה.


לפרטים וייעוץ חינם
התקשר 077-50-69069
או לחץ כאן ליצירת קשר